سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان
... حبل المتین ...


السَلامُ عَلی الحُسین و عَلی علی بنِ الحُسین و عَلی اولادِ الحُسین و عَلی اَصحابِ الحُسین


کربلا قلب زمین است و عاشورا قلب زمان ... راه های آسمان از اینجا آغاز می شود، از اینجا دروازه ای به عالم مطلق گشوده اند.( مرکز آسمان کوفه) اگر نبود خون حسین ، خورشید سرد می شد و دیگر در آفاق جاودانه شب نشانی از نور باقی نمی ماند...حسین چشمه ی خورشید است...(فتح خون)

چه بگویم در جواب این که حسین کیست و کربلا کدام است ؟ چه بگویم در جواب این که چرا داستان کربلا کهنه نمی شود؟ از باب استعاره نیست که عاشورا را قلب تاریخ گفته اند. زمان هر سال در محرم تجدید می شود و حیات انسان هر بار در سید الشهدا...(با من سخن بگو دوکوهه)

کربلاکعبه ی دلهاست ، خدا می داند...

فطرت عالم بر حب حسین و ولایت او شهادت می دهد و آن پیمان ازلی – اَلَستُ بِرَبِکُم قالوا بَلی – عهدی است که خلقت از بنی آدم بر حب حسین و یاری او ستانده است. .« خون » با حسین پیمان « ریختن » بسته است. « سر » با حسین پیمان« باختنن ». دل تو عرصه ی ازلی خلقت است. گوش کن که چه خوش ترنمی دارد در تپیدن: حسین ، حسین ، حسین . حسین نمی تپد ، بل حسین حسین می کند. (مرکز آسمان،سید شهیدان اهل قلم شهید آوینی)

به امید خدا امروز رهسپار سرزمین عشق کربلا هستیم . این که چه جوری این سفر جور شد ، خدا می دونه . تقریباً یک هفته ای در خدمدتون نیستم . خلاصه هر بدی و خوبی از ما دیدن حلال کنید . خدا رو چه دیدی شاید این سفر ، سفر آخر ما باشه. اللهمَ الرزُقنا توفیقُ الشَهادة فی سَبیل الحُسین علیه السلام

کلمات کلیدی: کربلا، امام حسین(ع)، زیارت، عاشورا، شهید آوینی
ارسال در تاریخ شنبه 87/9/9 به قلم محمدحسن


اینجا بقیع عشق است ، گنبد چرا ندارد هرکس نبوسد این خاک در کعبه جا ندارد
قسم به جان زهرا(س)، قسم به اشک طه غربت این زمین را ، کرب و بلا ندارد ...

بقیع فریاد خاموش تشیع ...

فرا رسیدن 8 شوال، سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع (علیهم السلام) را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر حجة بن الحسن العسکری(عج) و تمامی شیعیان جهان تسلیت عرض می کنم .


چند وقت پیش در حالی که مشغول گشت و گذار توی اینترنت بودم عکسی نظرم رو به خودش جلب کرد. عکسی از ضریح ائمه بقیع بود که سایت شیعه نیوز به مناسبت 8 فرارسیدن شوال گذاشته بود. هر چی توی تقویمم زیر و رو کردم دیدم خبری از این روز نیست . با خودم گفتم : عجب ! در خواب غفلتی به سر می بریم ما ! این از صدا و سیما که با برنامه های مزخرفش روی همه رو کم کرده و هیچ مطلبی در مورد این حادثه ی مهم نمی گه ( شک نکنید!) و اینم از تقویم های مذهبی مون که روز کودک رو یادآوری کرده ولی چنین حادثه ی مهمی رو از قلم انداخته .مطلبی که در زیر مطالعه می فرمایید تذکری کوچک از چنین جنایت بزرگ وهابیون می باشد.

شرحی بر فاجعه تخریب بقیع
یوم الهدم ؟ آیا تا به حال نام یوم الهدم را شنیده اید ؟ یوم الهدم یعنی روز ویران کردن ...ادامه مطلب...


ارسال در تاریخ دوشنبه 87/7/15 به قلم محمدحسن

.:
By Ashoora.ir :.